ZAJEDNICA ViS "ŽIVI POTOČIĆ" IZ OTOKA - USUSRET BOŽIĆU

Radujmo se, narodi!

U subotu, 16. prosinca 2017., Zajednica ViS "Živi potočić" iz Župe sv. Antuna Padovanskog sudjelovala je na Božićnom sajmu održanom na središnjem trgu Grada Otoka, a u organizaciji Otočke razvojne agencije.

Zajednica je na svojem štandu nudila božićne ukrase koje su prethodno izradili sami članovi Zajednice i njihovi prijatelji.  Naime, u subotu, 18. studenoga, Zajednica se okupila i uz pomoć svojih prijatelja održala radionicu izrade božićnih ukrasa. Doista se imalo što vidjeti!  Svoje uratke su prvo ponudili župljanima poslije svetih misa u prvu nedjelju došašća. Kako je preteklo uradaka, uključili su se u Božićni sajam i skrenuli na sebe veliku pozornost posjetitelja sajma. Bili su, čak, i lijepo nagrađeni za svoj trud.

Budući da smo zajednica svjetla, pripala nam je i ove godine čast zapaliti treću  svijeću na velikom adventskom vijencu u gradskom parku. Ne treba ni spominjati kolika je to bila radost za sve članove Zajednice. Pa radujmo se nadolazećem Božiću!

Velikoj obitelji Vjere i Svjetla i svim ljudima dobre volje čestit i blagoslovljen Božić!